Alebo inak, prečo stavať s nami ??

Väčšina ľudí nemá s výstavbou rodinného domu predchádzajúce skúsenosti, preto vždy písomne vypracujeme zmluvu o dielo, kde zrozumiteľne a podrobne rozpíšeme aké služby, kedy, za akých podmienok a ako budeme zákazníkovi poskytovať. Ak sa písomne dohodneme na podmienkach diela, tak tie dodržíme, či to je termín odovzdania, cena, kvalita stavby, …

Vieme Vám poskytnúť služby od projektu, až po kolaudačné rozhodnutie!
Už ste niekedy vybavovali stavebné povolenie? Obávate sa byrokracie a zaobstarávania si množstva potrebných dokladov? Ak chcete šetriť svoj čas, energiu a aj peniaze, ponúkame Vám administratívne služby spojené s vypracovaním projektovej dokumentácie a zabezpečením stavebného povolenia, realizovanie výstavby kvalitného murovaného domu vo fáze hrubej stavby, holo domu alebo domu na kľúč, a samozrejme aj zabezpečenie podkladov pre kolaudáciu.

Žiadne zálohové platby za stavebné práce vopred !!!
Nepožadujeme zálohové platby za ešte nevykonané stavebné práce. Platíte len podľa dohodnutých zmluvných podmienok a vždy až po realizácii prác.

Nenavyšujeme cenu
Neprídeme za Vami a nepovieme „Viete, sú tu mimoriadne okolnosti, zle sme odhadli rozsah prác, bude potrebné zvýšiť cenu... „ ani v tajnosti neznižujeme kvalitu stavby, aby sme ušetrili na nesprávnych miestach.


Garancia predĺženej záruky na práce
Náš zákazník už nemusí hľadať dobrého majstra na každú profesiu samostatne, lebo to je naša starosť. Na stavbách stretávame rôzne partie majstrov. Niektoré sú dobré, iné ešte lepšie. O niektorých je žiaľ škoda hovoriť.... Realita je taká, že nie každý majster za rovnakú plácu odvedie rovnakú prácu. Preto pri výbere remeselníkov pozeráme najmä na kvalitu ich predchádzajúcich zákaziek. Za to, že sme si pre Vás zvolili toho najvhodnejšieho odborníka, ktorý urobí svoju prácu kvalitne zodpovedáme tým, že Vám písomne garantujeme predĺženú záruku na práce.

Fotodokumentácia prác
Vám už stačí, aby ste sa len chodili pozerať ako napreduje výstavba a tešili sa na nový dom. Ak ste časovo zaneprázdnený, nič sa nedeje, robíme priebežne aj fotodokumentáciu dôležitých prác a vieme Vám ju posielať na e-mail. Pri záverečnom odovzdávaní a preberaní diela Vám dodáme CD, kde budú fotografie z celej výstavby.


Rýchlo, kvalitne a hlavne lacno...
je mýtus. Nebudeme Vám sľubovať najnižšiu cenu na trhu, lebo by sme kvôli tomu museli znížiť kvalitu stavby. Taktiež nepotrebujeme zarobiť „milión“ na jedinej stavbe a potom o nás nebude už nikto nikdy počuť. Sme tu od roku 2012 a ešte dlho chceme byť, preto nie sme „nenažraný“ pri určovaní cien, a z toho istého dôvodu ani nebudeme podliezať pofidérne cenové ponuky len preto, aby sme získali zákazku. Vážime si našu prácu a tak za kvalitu požadujeme len primeranú cenu.