KVALITNÝ DOM, BEZPEČNÝ DOMOV, SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Výstavbu realizujeme ako hrubú stavbu, holodom, alebo dom „na kľúč“ Pre podrobnejšiu špecifikáciu rozsahu prác v jednotlivých etapách výstavby nás prosím kontaktujte: info@gorm.sk


BUNGALOV MINI
Je dom, ktorý Vám vieme postaviť „na kľúč“ už od 59 700 eur. Cena je vrátane základovej dosky, prípojky vody, elektriky a kanalizácie.


Parametre domu BUNGALOV MINI:
zastavaná plocha: 91,2 m2
úžitková plocha: 73,6 m2
obytné miestnosti: 3
výška strechy: 4,6 m
rozmer pôdorysu : 12,3 x 7,4 m

cena projektu: od 299 eur

BUNGALOV MINI je finančne nenáročný murovaný dom, ktorý je svojou dispozíciou vhodný pre 3 - 4 člennú rodinu. Jednoduchou konštrukciou je určený aj pre rýchlu výstavbu. Optimálnym rozložením miestností vznikol priestor, ktorý zachováva potreby súkromia, ale aj udržuje teplo domova pri spoločne trávených aktivitách. Dispozičné riešenie je tvorené tromi obytnými izbami, kuchyňou, kúpeľňou s WC (alebo samostatným WC - podľa požiadaviek investora) a komorou. V podkroví je vytvorený úložný priestor.

Dom je projektovaný s materiálmi Ytong ®, s doplnkovým 10 cm zateplením, sedlovou strechou s väzníkovým krovom a 5 komorovými oknami. Posunom okien je možné ideálne využiť orientáciu k svetovým stranám na akomkoľvek pozemku. Pri samostatnej regulácii teploty každej z vykurovaných miestností je zabezpečený teplotný komfort a znížené náklady na kúrenie.

BUNGALOV 4+1
Pokiaľ máte požiadavku na viacej priestoru, ponúkame Vám rozšírenú verziu BUNGALOVU MINI o jednu izbu a prekrytú terasu s cenou „na kľúč“ už od
67 700 eur. Cena je samozrejme opäť vrátane základovej dosky, prípojky vody, elektriky a kanalizácie.


Parametre domu BUNGALOV 4+1:

PARAMETRE DOMU:
zastavaná plocha: 114,1 m2
úžitková plocha: 93,7 m2
obytné miestnosti: 4
výška strechy: 4,6 m
rozmer pôdorysu : 15,5 x 7,4 m

cena projektu: od 299 eur
 


Pokiaľ máte vlastný návrh Vášho vysnívaného domu, tak Vám ponúkame nakreslenie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie za zvýhodnenú cenu len 299,- € v prípade, ak realizujeme stavbu projektovaného domu na kľúč.